Gry lotto, które dają wysokie prawdopodobieństwo wygranej

W przypadku wyboru konkretnej gry lotto wielu uczestników nie zwraca uwagi na prawdopodobieństwo głównej wygranej, ale na cenę jednego zakładu. Tymczasem warto jest brać pod uwagę obydwa te czynniki, aby rzeczywiście móc cieszyć się dużymi pieniędzmi. Które gry mają jednocześnie niską cenę jednego zakładu i dość duże prawdopodobieństwo wygranej pierwszego stopnia?
Na wygraną pierwszego stopnia często można liczyć w takich grach jak mini lotto, ekstra pensja, kaskada oraz keno. W przypadku tej ostatniej gry warto jednak pamiętać, że losowania odbywają się co cztery minuty, dlatego też trudno jest obstawiać liczby samodzielnie. Cena jednego zakładu nie jest jednak zbyt wysoka.

 
Najniższą cenę jednego zakładu ma mini lotto. Jednocześnie jednak rzadko można liczyć na najwyższą wygraną, ponieważ jest ona dzielona w przypadku gdy trafi więcej niż jeden uczestnik.
Kaskada to gra, która ma wysokie prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia. Dodatkowo cena kuponu jest dosyć atrakcyjna. Wyniki kaskada można sprawdzać w kolekturach oraz na stronie internetowej. Losowania odbywają się dwa razy dziennie, co warto uwzględnić kupując kupon.

 

Możesz również polubić…