Rozwój biznesu? Potrzebujesz magazynu za granicą!

Rozwój biznesu? Potrzebujesz magazynu za granicą!

Każda firma prędzej, czy później zmuszona jest wejść na rynki zagraniczne. Nic dziwnego, nowi klienci, potencjalne zyski, przychody, budowanie grupy odbiorców. Wszystko to jest kluczowe do powiększania przedsiębiorstwa. Musisz jednak wiedzieć, że rozwój biznesu na rynki zagraniczne wiążę się z wieloma przedsięwzięciami. Potrzebujesz między innymi magazynów logistycznych, w których znajdą się biura, a Twoje towary będą tam przechowywane. W dzisiejszym artykule chcemy podać kilka przykładów magazynów znajdujących się w Europie, które będziesz mógł wynająć! Sprawdź, co dokładnie na Ciebie czeka!

1. Centra logistyczne w Hiszpanii – na co możesz liczyć?

2. Wybierz pewny rynek – postaw na Finlandię

3. Niezawodne Niemcy i możliwości, jakie tam na Ciebie czekają

4. Co dobrego znajdziesz we Francji? Magazyny logistyczne dla wymagających

5. Wielka Brytania – największe magazyny firmy Logicor w Europie

W Polsce największym magazynem logistycznym jest ten w Poznaniu. Jego całkowita powierzchnia oferowana przez Logicor to blisko 30 tysięcy metrów kwadratowych. Jak to wygląda w przypadku innych państw? Na jakie magazyny możesz postawić w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, czy Niemczech? Przekonaj się tego, wystarczy, że przeczytasz ten artykuł. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, Twojej firmy, zyskasz możliwość rozwoju, dlatego sprawdź, gdzie wynajem magazynu będzie możliwy!

Centra logistyczne w hiszpanii – na co możesz liczyć?

Logicor jest obecny w wielu krajach europejskich. Chcemy jednak dziś przedstawić dokładnie pięć krajów, w których przedsiębiorstwo oferuje najwięcej powierzchni magazynowej dla swoich klientów. Pierwszą propozycją jest Hiszpania. Tam znajdziesz największy i co ciekawe najbardziej zdywersyfikowany portfel centrów dystrybucyjnych. Spora część znajduje się w Madrycie wzdłuż autostrady A2. Firma ma swoje reprezentacyjne magazyny logistyczne również w Barcelonie, gdzie znajduje się główna brama logistyczna w Europie Południowej. W Walencji również ciągle rosną możliwości, jakie oferuje przedsiębiorstwo. W Hiszpanii firma obsługuje klientów detalicznych z branży spożywczej, DIY, czy e-commerce.

magazyn logistyczny

Wybierz pewny rynek – postaw na Finlandię

Tym razem główne, najważniejsze szlaki logistyczne w południowej Finlandii. Większość zlokalizowana w obszarze Helsinek, Lahti, Kouvola i Tampere. Portfel firmy to dokładnie 70 nieruchomości logistycznych pod wynajem powierzchni magazynowej. Całkowita powierzchnia to dokładnie 1,1 miliona metrów kwadratowych. Klienci firmy? Głównie duże firmy krajowe, firmy handlowe, importowe, a także firmy w obszarze działalności produkcyjnej.

Niezawodne Niemcy i możliwości, jakie tam na Ciebie czekają

Co ciekawe, Logicor, o którym dziś piszemy jest drugim co do wielkości właścicielem powierzchni magazynowych w całych Niemczech. Wynosi ona dokładnie 2,3 miliona metrów kwadratowych. Magazyny w Niemczech to głównie Düsseldorf, Frankfurt i Stuttgart. Znaczący sektor przemysłowi i spora populacja to główne czynniki, które powodują usytuowanie centrów logistycznych w tym państwie. Mocno powiązanymi z Niemcami centrami są te zlokalizowane w pobliskiej Austrii w Graz i Linz. Logicor może pochwalić się portfelem logistycznym w największych i najlepiej zlokalizowanych miejscach w kraju, przykład? Zagłębie Ruhry, region Renu i Menu, a także Monachium. To jednak nie koniec, idąc dalej na Północ można wymienić Hamburg. Partnerami handlowymi są firmy z różnych branż. Szczególnie branży motoryzacyjnej i przemysłowej, ale i nie tylko! Sprawdź także, co czeka na Ciebie w Polsce, tam również znajdziesz sporych rozmiarów, nowoczesny magazyn logistyczny w wielu miastach. Może linia Polska-Niemcy to coś, co Cię aktualnie interesuje?

Co dobrego znajdziesz we Francji? Magazyny logistyczne dla wymagających

Francja od lat odgrywa kluczową rolę w logistyce europejskiej. Korytarz magazynowy biegnie od Lille na północy, przez region paryski i Lyon, aż do Marsylii. Południowa część ostatniego miasta to przecież główny punkt działalności logistycznej całego kraju francuskiego. Tak jak w przypadku Niemiec, Logicor jest na drugim miejscu, jeśli chodzi o powierzchnie magazynowe. Właściciel ten oferuje nieruchomości również w okolicach Paryża, gdzie leży najpopularniejszy obiekt Garonor. Jak przedstawiają się liczby? Blisko 2,5 miliona metrów kwadratowych powierzchni, aktywa w 148 budynków w 105 miejscach w cały kraju – wszystko to robi spore wrażenie!

Wielka Brytania – największe magazyny firmy Logicor w Europie

Na koniec Wielka Brytania, w której Logicor ma pod względem powierzchni największy kapitał. Całkowita powierzchnia magazynów to bowiem blisko 3 miliony metrów kwadratowych. Jest to wynik, który plasuje firmę w czołówce w tym kraju. Nowoczesne nieruchomości logistyczne zlokalizowane są w wielu miejscach w kraju, ale również w środkowym paśmie Szkocji. Co oferuje Logicor w Wielkiej Brytanii? Dokładnie 176 wysokiej jakości miejsc dystrybucji, a blisko 70% z tego w Midland, a więc “Złotym Trójkącie”! Brytyjski zespół to doświadczeni, wykwalifikowani, oddani menedżerowie aktywów, którzy zawsze mają innowacyjne rozwiązanie każdego problemu, bez względu na jego wielkość, czy złożoność. Możesz liczyć na magazyn w pobliżu największych aglomeracji brytyjskich, co z pewnością pozwoli Ci przebojem wkroczyć na tamtejszy rynek bez względu na branżę, w jakiej Twoja firma działa.

 

Możesz również polubić…