Metody karmienia zwierzą, które nie tylko nasycą, ale uzupełnią niedobory u zwierząt.

Treściwa pasza dla zwierząt hodowlanych.

Odpowiednio zbilansowana dieta, jest istotnie ważna, podczas hodowli zwierząt. Dzięki witaminą, oraz składnikom odżywczym, zwierzęta szybko przybierają na wadze, stając się bardziej opłacalnym produktem, lub zwiększają ilość produktów odzwierzęcych, jak mleko czy jajka. Jaka pasza jest najlepsza i dlaczego? Czy dodatki, są wystarczająco dobre? Sprawdź, czym uzupełnić dietę zwierząt hodowlanych.

Najlepsza pasza dla zwierząt, bogata w białko.

Wśród wielu produktów dla zwierząt, znajdują się te, które cieszą się największą popularnością. Należą do nich między innymi wysłodki buraczanej oraz ddgs kukurydziany. Wywar kukurydziany, jest produktem bezpiecznym, pożywnym, i bogatym w białko.  Ponadto, zawiera witaminy z grupy B, co sprawia, że zwierzęta są dobrze odżywione, oraz przybierają na wadze. Jak produkowany jest ddgs kukurydziany?  Wywar gorzelniany, jest produktem ubocznym, podczas produkcji etanolu. Produkuje się go z ziaren, w tym pszenicy, oraz kukurydzy. Wysoka zawartość białka, odżywia i uzupełnia niedobory, przez co niskim kosztem, można nakarmić zwierzęta hodowlane. Wywar gorzelniany, jest przyjemny w smaku. Lekko słodki, smak i zapach, zachęca zwierzęta do zjadania ddgs. Wystarczy wymieszać go z paszą, na przykład kiszonym sianem, by stała się treściwą mieszanką paszową.

Gdzie kupić ddgs kukurydziany, oraz jak go przechowywać?

Wywar gorzelniany, to produkt smaczny, pożywny, ale również bezpieczny. Produkowany jest w Polsce, dlatego jest nie tylko powszechnie dostępny, ale również niedrogi. Koszt tony produktu, to około 1200 zł, co pozwala na wyżywienie zwierząt, nawet przez kilka miesięcy. Ddgs, to mieszanka, która nie potrzebuje specjalnych warunków. Aby się nie zepsuła, należy przechowywać produkt w suchym, zacienionym pomieszczeniu, w szczelnie zamkniętym pojemniku, lub worku. Stały kontakt z wilgocią, może spowodować gnicie.
W przypadku wywaru gorzelnianego, warto wiedzieć o tym, że wywar występuje w formie granulatu, co ułatwia podanie go zwierzętom, takim jak bydłu, trzodzie chlewnej, czy drobiu. W razie konieczności, można namoczyć go wodą, by zwierzęta łatwiej mogły pobierać pokarm. Stosując tą metodę, bardzo ważne jest, regularne sprzątanie pomieszczenia, w którym znajdują się zwierzęta. Zjedzenie zepsutego pokarmu, może wywołać groźne dla zwierząt choroby.
Wywar gorzelniany kukurydziany, czyli ddgs, jest popularny, niedrogi, pożywny i smaczny. Łatwo się go przechowuje, a stosunkowo niska cena, umożliwia zakup sporej ilości pasz, w przystępnej cenie. Ponadto, największa zaletą ddgs, jest możliwość podania go każdemu zwierzęciu, bez względu na wielkość czy masę. Duża zawartość białka sprawia, że zwierzęta na dłużej czują się nasycone, oraz ma konieczności dokarmiania ich.
Jeśli szukasz odpowiedniej mieszanki paszowej, dobrej dla zwierząt, i nie drogiej, to wywar gorzelniany, jest odpowiednim produktem, który pozwoli Ci sporo zaoszczędzić.

Możesz również polubić…