Samochody dostawcze – wynajem

Wiodące firmy kurierskie mają wielu przewoźników, którzy są zobowiązani do podstawienia auta każdego dnia roboczego, a za niedotrzymanie takiego obowiązku grożą im naprawdę wysokie kary rządu nawet 10 000 tysięcy polskich złotych. Wiadomo, że dla takiego pojedynczego przewoźnika są to ogromne kary, dlatego też szukają sposobów na ich uniknięcie. Dlatego też inne firmy, oferujące wynajem samochodów dostawczych są zadowolone z takiego stanu rzeczy. Gdyż przy takiej ilości przewoźników, mogą być pewni, że niemalże każdego dnia będą mieli auto w ruchu, a co za tym idzie, większy dochód.
Na tym zresztą polega właśnie gospodarka, że jeden drugiego musi wspierać i dlatego właśnie funkcjonuje tak jak powinna.
Taki wynajem też nie jest być może tanią opcją, jednak bez względu na ceną, zawsze będzie opcją tańszą od kary za niepodstawienie auta w danym dniu. Nie da się ukryć, że taka odpowiedzialność przewoźników nie jest współmierna z ich zarobkami, gdyż mimo że są stosunkowo wysokie, to nie są w stanie pokryć żadnej kary podpisanej w umowie.

Możesz również polubić…